POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Aleja Grunwaldzka 56
80-241 Gdańsk
tel./fax: 58 301-79-16
e-mail: pomorska@ohp.pl
 

           

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Pracy i Polityki Społecznej

  

    

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich

11.05.201510:09

Kasia

19 maja w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Pelplinie odbył się Dzień Otwarty Funduszy Europejskich organizowany przez PPP oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Gniewie.

Dzień otwarty kierowany był do wszystkich, którzy zainteresowani są projektami współfinansowanymi przez Unię Europejską. Po przywitaniu gości pracownice CEiPM w Gdańsku Małgorzata Mokwińska, Magdalena Stańczak-Łepek i Emilia Szafraniec zaprezentowały wsparcie, z którego młodzież mogła skorzystać dzięki funduszom europejskim Po krótkim omówieniu przystąpiono do zajęć warsztatowych pt. „Jak wykorzystać wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju własnej kariery”. Tematyka warsztatów miała uświadomić młodzieży, dlaczego warto korzystać z wszelkich form wsparcia, gdzie szukać pomocy podczas wyborów edukacyjno-zawodowych w Unii Europejskiej. Na zakończenie zorganizowano quiz na temat wiedzy o UE, a uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz gadżety promocyjne. Dzień otwarty cieszył się także zainteresowaniem dzieci, dla których również przewidziano gry i zabawy na temat Unii Europejskiej.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to doskonała forma przedstawienia i zapoznania mieszkańców z możliwościami, jakie oferuje im Unia Europejska, a dla MCK i PPP to świetna forma promocji.

 

1 
Uczestnicy Dnia Otwartego Funduszy Europejskich

2
Doradca zawodowy Emilia Szafraniec z uczestnikami spotkania

 

Autor tekstu: Emilia Szafraniec
Autor zdjęć: Magdalena Stańczak Łepek, Małgorzata Mokwińska

                                          Pomorska Wojewódzka Komenda OHP, Copyright © 2007